varnyte Struktūra   varnyte Parašykite mums  
Buhalteris


Daug yra tokių, kurie ką nors daro, bet nežino kam.

Mencijus

 Į pradžią Į pradžią

 Konsultacijos Konsultacijos

 Kalendorius Kalendorius

 
 
1. Konsultacijos
2. Teisės aktų pakeitimai
3. Buhalterio žodynėlis
4. Apskaitos ir mokesčių naudinga informacija
5. Teisė buhalteriui
6. Mokesčių apskaičiavimas ir apskaita
7. Vadybos ir kaštų apskaita
8. Buhalteris ir kompiuteris
9. Naudingi kontaktai
11. Laisvalaikis
12. Buhalterių birža
13. Valiutų santykiai
14. Kalendorius
15. Skaitykla
 
 


Kiekvienam buhalteriui – naudingos „Excel" galimybės!


Dažnoje įmonėje naudojamos apskaitos programos neapima visos apskaitos ir buhalteriui papildomai reikia pasirengti, susisteminti tam tikrą informaciją. Taigi, ši darbo priemonė palengvins tokias užduotis. Šalia naudojamos apskaitos programos galėsite pasirengti nesisteminius registrus ar dokumentus.


plačiau...

Paslėpkime nereikalingus įrankius (2)
2013 05 03
(3 pav.).
 
 
Atsivėrus šiam dialogo langui, galėsite keisti vietomis mygtukus įrankinėse. Neuždarydami šio lango paspauskite norimą perkelti į kitą vietą mygtuką ir nutempkite jį pele. Jei tas mygtukas nebereikalingas, nutempkite jį į pavaizduotą dialogo langą. Visiškai nesvarbu, kuri kortelė atversta, mygtukas vis tiek bus panaikintas.
Jeigu norite papildyti įrankinę vienu iš daugelio mygtukų, pasirinkite kortelę Commands ir stulpelyje Categories išsirinkite reikiamos komandos kategoriją. Dabar suraskite reikiamą komandą stulpelyje Commands, paspauskite pele komandą žymintį paveiksliuką ir nutempkite į tą vietą, kur lengvai surasite. Jei tiksliai nežinote, kokių įrankių gali prireikti, panaršykite po kategorijas – ten iš tiesų yra naudingų komandų.
Jei nenorite mygtukų perkelti į standartines įrankių juostas, Microsoft Office leidžia patiems susikurti įrankinę. Atverkite kortelę Toolbars ir paspauskite mygtuką New... Programa paprašys įvesti naujos juostos pavadinimą ir pasirinkti, su pagal kurį šabloną ji bus rodoma. Jei norite, kad nauja įrankių juosta būtų standartiškai rodoma, pasirinkite šabloną normal.dot.
 (4 pav.)
 
 
Na, štai ir turite savo įrankių juostą. Dabar galite lengvai perkelti į ją visus reikalingus mygtukus.
Susikurkite savo klavišų derinius
Trečiame paveiksliuke pavaizduoto dialogo lango apačioje, šalia mygtuko Close, yra mygtukas Keyboard… Čia Jūs galite sukurti visų programos komandų klavišų derinius: spustelkite šį mygtuką ir atsivėrusiame dialogo lange suraskite reikiamą komandą. Tuomet paspauskite klavišų derinį ALT + N, teksto žymeklis turėtų atsirasti laukelyje Press new shortcut key. Paspauskite klavišų derinį, kurį norite naudoti pasirinktai komandai atlikti. Jei šis derinys jau priskirtas kuriai nors komandai, apačioje pamatysite užrašą Currently assigned to: ir komandos, kuriai priskirtas derinys, pavadinimą. Jei sugalvojate kitą derinį, paspauskite jį, o jei norite priskirti senąjį, paspauskite mygtuką Assign.
Programa Microsoft Office gana patogus ir galingas įrankis kompiuterinėje darbo vietoje, tačiau jo galimybių kartais būna per daug, jos nenaudojamos ir tik trukdo greitai atlikti darbus. Susikurkite patogią darbo vietą, kad galėtumėte lengvai rasti reikiamus įrankius ir jie visada būtų po ranka.

Kitos publikacijos
PROGRAMA „EXCEL“ (3). VALDYMAS KONTEKSTINIU MENIU IR KLAVIATŪROS KLAVIŠAIS
PROGRAMA „EXCEL“ (2) – VALDYMAS PELE SPAUDŽIANT MYGTUKUS EKRANE
Programa „Excel“ (1). ĮJUNGIMAS ir lango elementai
Kaip dirbsime rytoj?
Patarimai, kaip tvarkyti duomenis nedidelėje įmonėje
Patarimai, kaip pasirinkti kompiuterinę apskaitos sistemą (1)
Skolų amžiaus analizė
Jei tenka dirbti komandoje (2)
Paslėpkime nereikalingus įrankius (1)
 
 
 
Tinklalapio struktūra | Svetainės taisyklės
Šiandien peržiūrėta: 15050