varnyte Struktūra   varnyte Parašykite mums  
Buhalteris


Daug yra tokių, kurie ką nors daro, bet nežino kam.

Mencijus

 Į pradžią Į pradžią

 Konsultacijos Konsultacijos

 Kalendorius Kalendorius

 
 
1. Konsultacijos
2. Teisės aktų pakeitimai
3. Buhalterio žodynėlis
4. Apskaitos ir mokesčių naudinga informacija
5. Teisė buhalteriui
6. Mokesčių apskaičiavimas ir apskaita
7. Vadybos ir kaštų apskaita
8. Buhalteris ir kompiuteris
9. Naudingi kontaktai
11. Laisvalaikis
12. Buhalterių birža
13. Valiutų santykiai
14. Kalendorius
15. Skaitykla
 
 


Kiekvienam buhalteriui – naudingos „Excel" galimybės!


Dažnoje įmonėje naudojamos apskaitos programos neapima visos apskaitos ir buhalteriui papildomai reikia pasirengti, susisteminti tam tikrą informaciją. Taigi, ši darbo priemonė palengvins tokias užduotis. Šalia naudojamos apskaitos programos galėsite pasirengti nesisteminius registrus ar dokumentus.


plačiau...

Jei tenka dirbti komandoje (2)
2013 05 03

Na, štai ir viskas. Dabar jūsų kolega lengvai supras, ką ir kodėl pakeitėte. Jei norite panaikinti komentarą, paspauskite komentuotą tekstą dešiniuoju pelės klavišu ir atsivėrusiame kontekstiniame meniu išsirinkite punktą Delete comment. Jei norite pataisyti komentarą, šiame meniu išsirinkite punktą Edit comment. Jei įterpiant komentarą atsiveria peržiūrų laukas, kuriame yra surašyti visi komentarai, o jūs nenorite jo matyti, paspauskite klavišų derinį ALT + SHIFT + C ir šis laukas dings.

Rašyti komentarus naudinga ne tik keičiantis dokumentais su keliais žmonėmis. Šia funkcija galite pasinaudoti ir rengdami asmeninį dokumentą. Juk tikrai dažnai tenka prisiminti, iš kur tam tikrą informaciją sužinojote, kodėl ji tokia. Pakomentuokite savo rengiamą dokumentą ir kitą kartą jį atsivertę apie jį žinosite daug daugiau.
           
Išsiųskite dokumentus greitai
Neretai tenka dokumentus ne tik išsaugoti savo kompiuteryje, bet ir nusiųsti kolegai. Dažnai tai atliekama labai paprastai. Išsaugomas dokumentas, atveriama elektroninio pašto apdorojimo programa, sukuriamas laiškas, nurodomas jo gavėjas ir įterpiamas anksčiau išsaugotas dokumentas. Padarykite visa tai daug paprasčiau. Iškvieskite meniu komandą File -> Send To -> Mail Recipient (as attachment). Na štai, dabar tereikia tik įrašyti gavėjo elektroninio pašto adresą. Norite paklausti, kas įvyksta? Ogi pati programa Word išsaugo dokumentą laikinoje vietoje, atveria pašto programą ir sukuria laišką, prie kurio pridėtas jūsų rengiamas dokumentas. Jums tereikia įvesti gavėjo adresą.
 
Stebėkite dokumento pakeitimus
Programoje Microsoft Word yra vieną itin patogi funkcija žmonėms, kuriems tenka ne tik keisti dokumentą, bet ir peržiūrėti pakeitimus, priimti ar atmesti juos, matyti, kas tuos pakeitimus padarė. Ši funkcija angliškai vadinama „Track Changes", lietuviškai – redagavimo programa. Pirmą kartą kuriant dokumentą ji visiškai nereikalinga, tačiau vėliau ji yra labai pravarti. Kiekvienas išbrauktas ar įterptas naujas teksto gabalėlis nelieka nepastebėtas. Jums sudaromos sąlygos peržiūrėti viską, kas buvo pakeista, ir nuspręsti, priimti tuos pakeitimus ar ne. Sujungus šios funkcijos galimybes su komentavimo funkcija, Microsoft Word tampa labai veiksminga kovos su sumaištimi, atsirandančia rengiant didelį bendrą tekstą, priemone.
 Norint apžvelgti visas redagavimo programos („Track changes") galimybes, tikrai neužtenka vienos ar poros pastraipų, todėl kviečiu skaityti kitą šio straipsnio dalį. Joje gana išsamiai nagrinėsime visas programos galimybės, aptarsime, kaip naudotis šios programos teikiamais patogumais.

Kitos publikacijos
PROGRAMA „EXCEL“ (3). VALDYMAS KONTEKSTINIU MENIU IR KLAVIATŪROS KLAVIŠAIS
PROGRAMA „EXCEL“ (2) – VALDYMAS PELE SPAUDŽIANT MYGTUKUS EKRANE
Programa „Excel“ (1). ĮJUNGIMAS ir lango elementai
Kaip dirbsime rytoj?
Patarimai, kaip tvarkyti duomenis nedidelėje įmonėje
Patarimai, kaip pasirinkti kompiuterinę apskaitos sistemą (1)
Skolų amžiaus analizė
Paslėpkime nereikalingus įrankius (1)
Paslėpkime nereikalingus įrankius (2)
 
 
 
Tinklalapio struktūra | Svetainės taisyklės
Šiandien peržiūrėta: 15045