varnyte Struktūra   varnyte Parašykite mums  
Buhalteris


Daug yra tokių, kurie ką nors daro, bet nežino kam.

Mencijus

 Į pradžią Į pradžią

 Konsultacijos Konsultacijos

 Kalendorius Kalendorius

 
 
1. Konsultacijos
2. Teisės aktų pakeitimai
3. Buhalterio žodynėlis
4. Apskaitos ir mokesčių naudinga informacija
5. Teisė buhalteriui
6. Mokesčių apskaičiavimas ir apskaita
7. Vadybos ir kaštų apskaita
8. Buhalteris ir kompiuteris
9. Naudingi kontaktai
11. Laisvalaikis
12. Buhalterių birža
13. Valiutų santykiai
14. Kalendorius
15. Skaitykla
 
 

  

   Šiame skyriuje jūs rasite įdomybių, skirtų laisvalaikiui. Tai įvairūs anekdotai, pritrenkiančios istorijos, įdomybės, susijusios su skaičiais, apskaita, mokesčiais, skaičiavimo technika, buhalterio profesija. Šiame skyriuje taip pat rasite daug naudingų valgių receptų. Pagaminę puikų patiekalą, po sunkios darbo dienos nudžiuginsite savo šeimą.

Valentino diena: skaičiai padės įsimylėjusiems
2015 09 01
Skaičiai kitu kampu
 
 Šiandien – vasario 14-oji, šv. Valentino diena. Visame pasaulyje įsimylėjėliai ar draugai dovanoja vieni kitiems širdeles, gėles, šypsenas ir gražius žodžius. Ar tikrai esate išsirinkę tinkamą partnerį, padės išsiaiškinti skaičiai.

 
 Jei norite susieti savo likimą su kokiu nors žmogumi, galite iš anksto nustatyti, ar tinkate vienas kitam. Tam tereikia susumuoti jo (jos) gimimo metus, mėnesį ir dieną. Sumuoti reikia tol, kol gausite vienaženklį skaičių. Tai ir yra jus dominančio asmens simbolinis skaičius. Ką apie šiuos skaičius sako numerologija?
 
VIENETAS – tai valią ir vadovavimą išreiškiantis skaičius. Šiuo skaičiumi paženklinti vyrai yra užsigimę lyderiai, nepriklausomi, atkaklūs, todėl gyvenime daug pasiekia. Su jais draugauti nelengva. Meilėje tokie vyrai nepastovūs, mėgsta rizikuoti, todėl dažnai būna skyrybų. Jie gali įteikti mylimajai puokštę gėlių. Tačiau pamirš pasveikinti su gimtadieniu. Jiems reikalingi draugai, bendraminčiai, kurie juos gerai supranta.
 
 Moterys, turinčios šį skaičių, yra ramios, elegantiškos. Jos nelabai sukalbamos, daug reikalauja iš partnerio, bet pamilusios būna ištikimos vyrui, švelnios, gali pasiaukoti meilės vardan.
 
DVEJETAS – protingumo ir intuicijos skaičius. Šiuo simboliniu skaičiumi paženklinti žmonės yra patikimi partneriai, taktiški, tiesa, gana jautrūs, lengvai pasiduoda liūdesiui. Jų partneriai, draugai neturėtų pamiršti jų jautrumo ir stengtis jų neužgauti, neįžeisti. Pagrindiniai tokių vyrų gyvenimo įvykiai vyksta vėlai vakare arba naktį, todėl rytais mėgsta ilgiau pamiegoti, dėl ko moterys juos kaltina tingumu.
 
 Dvejeto moterys būna sentimentalios, labai rimtai žiūri į vedybas, šeimos sukūrimą, tvirtus ryšius. Ištekėjusios jos motiniškai rūpinasi savo vyrais, leidžia jiems pajusti orumą, viršenybę, kas vyrams labai patinka. Labai myli vaikus.
 
TREJETAS – tai skaičius, charakterizuojantis talentingumą, apdovanojantis žmogų stipria valia, formuojantis jo kūrybingumą. Trejetai moka džiaugtis gyvenimu ir kitus užkerėti savo džiaugsmu. Tokiu skaičiumi paženklintas vyras geras, dosnus, mėgsta bendrauti, dovanoti dovanas. Su juo lengva draugauti, bet jis labai nemėgsta, kai draugai pradeda jo sąskaita daryti savo karjerą. Trejetukas turi ir trūkumų: mėgsta gyventi ne pagal turimas lėšas, naudotis kreditais, nevengia pasilinksminti, dievina nuotykius ir laisvę. Todėl neskuba sukurti šeimos. Merginoms, draugaujančios su trejetuku, reikia nuolat demonstruoti savo prieraišumą, meilę, simpatiją.
 
KETVERTAS simbolizuoja stabilumą. Žmonės, kurių skaičius ketvertukas, tvirtai stovi ant kojų, protingi, nuoseklūs ir griežti. Jie drausmingi, praktiški, labai darbštūs. Pramogų nemėgsta, vengia neapgalvotų poelgių. Su ketvertukais linkę draugauti žmonės, turintys daug neišspręstų problemų. Svarbiausia jų gyvenime – šeima, jaukūs namai. Jie sąžiningai vykdo šeimynines pareigas, būna ištikimi, mėgsta, kad namuose jų lauktų, pasitiktų. Iš anksto planuoja vaikų ateitį.
 
PENKETAS apibūdina žmones, mėgstančius naujas pažintis, naujus įvykius. Tai draugiški ir visuomet daug draugų turintys žmonės. Vyrai, kurių simbolinis skaičius 5, nemėgsta nuobodumo, monotoniškumo, jie visuomet truputį avantiūristai. Mėgsta laisvę, nuolat kažkur skuba, iškart daro kelis dabus. Ir visa tai jiems neblogai sekasi!
 
 Penketukai ir meilėje ieško permainų, ypač vyrai. Jauki namų aplinka, šeimos židinys jiems kaip pančiai, todėl jie lengvai neatsisako savo laisvės. Vyrus labiau domina moters vidinė harmonija, o ne išvaizda, Moterys, turinčios šį skaičių, švelnios, tvarkingos, patrauklios. Jos laikosi moralės principų, nepasiduoda suviliojamos. Šeimoje tvarkosi puikiai, padeda vyrui jo reikaluose, taupi šeimininkė.
 
ŠEŠETAS – tai nepriklausomų, save gerai pažinusių žmonių skaičius. Vyrai moka vertinti grožį, turi subtilų skonį ir plačią sielą. Draugauti su jais malonu, nes šalia tokių žmonių užgęsta barniai, ginčai, atsistato ramybė ir pusiausvyra. Dėl meilės tokie žmonės gali paaukoti viską, šios atveju širdis vadovauja protui. Šeimoje jie puikūs tėvai ir geri auklėtojai.
 
 Merginos tiki vienintele meile, todėl ištekėjusios mielai pasineria į šeimos reikalus, rūpinasi vyru ir vaikais. Bet vyrams dėl šešetuko moterų tenka patirti nemažai nerimastingų akimirkų, mat, vos pasirodžiusios viešumoje, jos sukelia susižavėjimą. Todėl pavydiems vyrams geriau nesirinkti tokios gyvenimo draugės. O nepavydiems toks žmonos ar draugės pasisekimas padeda sėkmingiau užsiimti savo veikla.
 
SEPTYNETAS visuomet simbolizuoja didesnį dvasingumą. Tai mąstytojai, aukšto intelekto, nuovokūs, linkę į mistiką. Tiesa, jie dažnai būna impulsyvūs, netaktiški. Materialioji gyvenimo pusė septynetukus mažai jaudina, jie tenkinasi tuo, ką turi. Jeigu gyvenime nesutinka tinkamo partnerio, geriau likti vienišiems, nes prisiderinti, priprasti jie nesugeba. Tiesa, intuicija jiems padeda susirasti tinkamus draugus, partnerius. Ši savybė labiau būdinga moterims.
 
 Skaičiumi 7 paženklintus žmones iš karto suprasti neįmanoma, todėl geriau neskubėti daryti išvadų ar pasiduoti pirmam įspūdžiui. Norint pažinti reikia padraugauti ilgiau.
 
AŠTUONETAS – begalybės simbolis, todėl žmonės, kurių skaičius 8, nuolat blaškosi tarp fizinių ir dvasinių vertybių. Jie reiklūs ir sau, ir kitiems. Bendrauti su jais reikia taktiškai, subtiliai, dėmesingai, nes jie sunkiai pakelia skriaudas, nemėgsta spaudimo. Kartais užsispiria dėl menkniekių, tai jų silpna vieta. Mielai naudojasi gyvenimo malonumais, bet sugeba kontroliuoti savo norus, turi atsakomybės jausmą.
 
 Vyrai aštuonetukai ieško moters idealo, jausmų atskleisti neskuba, maskuoja juos dalykiniais santykiais. Šio skaičiaus moterys taip pat blaškosi tarp proto ir emocijų, tačiau jas gelbsti stiprus pareigos jausmas. Tapusios motinomis jos visiškai pasineria į vaikų auklėjimą.
 
DEVYNETAS simbolizuoja kovingumą, impulsyvumą, todėl juo paženklinti žmonės mėgsta kraštutinumus, neretai paaštrina santykius su draugais, visuomet įsitikinę savo teisumu. Didžiausia yda – nepakantumas, nepagarba kitų jausmams ir nuomonei. Tokius kovingus bruožus šiam skaičiui suteikia Marsas, todėl devyneto vyrai intuityviai ieško pavojaus, rizikos, vyriškumo. Tiems, kurie vertina ramybę, geriau nesirinkti tokio partnerio, nes ir asmeniniuose santykiuose devynetukai nori kovos, judėjimo, ugnies. Reikia gerai pagalvoti, kuriant šeimą su tokiu karingu skaičiumi. Vienintelė paguoda, kad jie neturi savininkiškumo jausmo.
 
Numerologija gali patarti, kokie partneriai labiausiai tinka vienas kitam.
 
1 + 2 Vienetai mėgsta būti lyderiai, tad jie ideali pora dvejetams.

2 + 6 Dvejetai puikiai dera su šeimą mėgstančiais šešetais.

3 + 3 Trejetai laimingiausi su kitais trejetais ir laisvę mėgstančiais penketais.

4 + 2 Ketvertai dažniausiai sukuria šeimą su dvejetais.

5 + 8 Penketai puikūs partneriai aštuonetams, nevengiantiems atsakomybės.

6 + 2 Šešetai – puikūs tėvai ir globėjai, geriausiai dera su dvejetais.

7 + 2 Septynetai būna laimingiausi su taktiškais ir diplomatiškais dvejetais.

8 + 1 Aštuonetai labiausiai žavisi lyderio savybių turinčiais vienetais.

9 + 9 devynetai idealiausiai dera su devynetais.

 
Parengė Eugenija Mockutė

Kitos publikacijos
Tinkamai praneškite apie svarbius gyvenimo įvykius
POZITYVIOS MINTYS – GERAI SAVIJAUTAI
Adolfas Hitleris – turtingiausias planetos žmogus?
Kaip apskaita tapo mokslu
Kaip nukenksminti savo nedraugus
Vieneto mistika
TRYS ŠEŠETUKAI – ŠĖTONO ĮRANKIS
Atsipalaidavimo pratimai
Kaip skaičiai padeda atskleisti finansines aferas
Kodėl nesiseka juodąjį penktadienį, arba skaičiaus 13 magija
Pažink save pagal Pitagoro metodiką
Žmogaus ir valstybės skaičius – 5
Procentai: šimtoji dalis, nuošimtis, palūkanos
Kaip darbe išlikti energingam ir žvaliam (7)
Kaip darbe išlikti energingam ir žvaliam (6)
Buhalteriai visais laikais siekė susikalbėti (1)
Kaip darbe išlikti energingam ir žvaliam (5)
Kaip darbe išlikti energingam ir žvaliam (4)
Kaip darbe išlikti energingam ir žvaliam (3)
 
 
 
Tinklalapio struktūra | Svetainės taisyklės
Šiandien peržiūrėta: 1888