varnyte Struktūra   varnyte Parašykite mums  
Buhalteris


Daug yra tokių, kurie ką nors daro, bet nežino kam.

Mencijus

 Į pradžią Į pradžią

 Konsultacijos Konsultacijos

 Kalendorius Kalendorius

 
 
1. Konsultacijos
2. Teisės aktų pakeitimai
3. Buhalterio žodynėlis
4. Apskaitos ir mokesčių naudinga informacija
5. Teisė buhalteriui
6. Mokesčių apskaičiavimas ir apskaita
7. Vadybos ir kaštų apskaita
8. Buhalteris ir kompiuteris
9. Naudingi kontaktai
11. Laisvalaikis
12. Buhalterių birža
13. Valiutų santykiai
14. Kalendorius
15. Skaitykla
 
 

  

   Šiame skyriuje jūs rasite įdomybių, skirtų laisvalaikiui. Tai įvairūs anekdotai, pritrenkiančios istorijos, įdomybės, susijusios su skaičiais, apskaita, mokesčiais, skaičiavimo technika, buhalterio profesija. Šiame skyriuje taip pat rasite daug naudingų valgių receptų. Pagaminę puikų patiekalą, po sunkios darbo dienos nudžiuginsite savo šeimą.

TRYS ŠEŠETUKAI – ŠĖTONO ĮRANKIS
2016 02 01

Skaičių pasaulis


TRYS ŠEŠETUKAI – ŠĖTONO ĮRANKIS


Ankstesniuose numeriuose rašėme apie pagrindinių skaičių nuo 1 iki 9 simboliką, atskleidėme, kokias paslaptis slepia magiški skaičiai nuo 10 iki 100. Vieniems iš jų priskiriama mažesnė, kitiems didesnė antgamtinė kilmė ir prasmė. Bet joks kitas skaičius savo antgamtinėmis ir magiškomis savybėmis neprilygsta bauginančiam Antikristo arba „Žvėries" skaičiui 666.


Trigubi skaičiai


Visi trigubi skaičiai, sudaryti iš trijų pasikartojančių skaitmenų, – nuo 111 iki 999 – numerologijoje yra išskirtiniai, ypač paslaptingi. Didžiausio dėmesio iš visų trigubų skaičių „nusipelnė" skaičius 666, vadinamas šėtono, Antikristo, blogio skaičiumi. Šio skaičiaus paslaptis – Apreiškimo Jonui knygos (Apokalipsės) frazėje: „Čia slypi išmintis! Kas sugeba, teapskaičiuoja žvėries skaičių, nes tai žmogaus skaičius, ir jis yra „šeši šimtai šešiasdešimt šeši". Apreiškimo Jonui knyga – vienas paslaptingiausių senovės foliantų. Įdomu tai, kad Romos bažnyčia niekada nesiekė supažindinti paprastų žmonių su Biblijos paslaptimis. Iš Apreiškimo Jonui per metus buvo skaitomos tik 8 ištraukos. Apokaliptinė knyga buvo prieinama ne kiekvienam mirtingajam, gal todėl visais amžiais buvo siekiama nuimti nuo tos knygos septynis antspaudus.


Blogio ženklas


Skaičius 666 buvo vertinamas įvairiai. Viduramžių numerologai šį skaičių laikė ypač neigiamu ir priskyrė jį šėtonui. Net garsus okultistas, skaičių žinovas Beda Garbusis manė, kad skaičius 666 tikrai yra nuoroda į šėtoną. Kiti okultistai teigė, kad 666 reiškia katastrofišką pyktį, blogį, apokalipsės skaičių. Buvo manoma, kad žmogus, kurio skaičius – 666, yra atskirtas nuo Dievo, tarnauja šėtonui, blogiui. Toks žmogus tik kaupia turtus, ir vienintelis jo Dievas – pinigų maišas.


Skaičius 666 įkūnijo Antikristo vardą – jis turėjo pasirodyti pasaulio pabaigos išvakarėse. Gal todėl šis apokaliptinis skaičius kėlė panišką baimę pirmiesiems krikščionims.


Pagal Apreiškimo Jonui knygą 666 yra „vieno žmogaus skaičius". Todėl kiekvienas okultistas šioje frazėje įžvelgė dideles paieškų galimybes. Pirmiausia šio žmogaus ieškota Apreiškimo Jonui knygos istorijoje. Manipuliuojant raidžių skaitmeninėmis reikšmėmis, į antikristų gretas buvo įtraukti net du krikščionis persekioję Romos imperatoriai – Neronas ir Domicianas. Kartais 666 dar vadinamas Nerono skaičiumi.


Reformacijos priešininkai tokiu piktadariu laikė Martiną Liuterį ir jo pasekėjus. Liuterio šalininkai tvirtino, kad ant popiežiaus tiaros užrašyti žodžiai Vicarius Filii Dei („Laikinas Dievo sūnaus vietininkas") yra šėtono ženklas, nes šių raidžių skaitmeninių reikšmių suma esanti lygi 666.


Skaičius 666 imtas taikyti vos ne visiems įžymiems žmonėms. Antikristo lemtis buvo suteikta prancūzų imperatoriui Napoleonui Bonapartui. Gal tikrai Napoleonas buvo tas žvėris, apie kurį kalbėta Apokalipsėje? Dar įdomiau, kad prancūziški žodžiai „Quarante deux" (keturiasdešimt du) taip pat reiškia 666. Vadinasi, žvėriui priklausė gyventi 42 metus, o Napoleonui 1812 metais, kai ypač aktyviai buvo manipuliuojama jo vardu, sukako 42 metai.


Žvėries ženklas ženklino ir Adolfo Hitlerio kaktą. Skaičiai 6 ir 9 – svastikos elementai, tai aiškiai matyti parašius šiuos skaičius ne ovalinius, bet kvadratinius. Svastikos sukimasis nuo 9 į 6 yra tamsos kelias į tamsą.


Žvėries ženklą neretai savinasi satanistai, kurie patys skelbiasi esą antikristai. Šėtono skaičius 666 prasmę atitinka ir kai kurie blogį įkūnijantys žodžiai – šamanė, dvasios, egzorcizmas, katastrofa, incidentas, kyšis, erotika, cigaretės.


Teologai, net mokslininkai, pranašaudami įvairias pasaulio pabaigos datas, rėmėsi skaičiumi 666 – „žvėries" simboliu. Antai vokiečių matematikas skelbė, kad baisioji diena ateis 1533 m. spalio 3 d. 10 valandą. Logaritmų išradėjas Neperis apskaičiavo, kad ši data ateis 1699 m. Tačiau visos prognozės nepasitvirtino. Nieko siaubingo neįvyko ir pasibaigus antrajam tūkstantmečiui...


Pavojingi informacijos nešėjai


„Žvėries" skaičius gąsdina ne tik krikščionis. Mūsų dienų skaičių simbolikos tyrinėtojai teigia, kad šis mistinis skaičius savyje sieja ištisą sistemą, o ne vieną žmogų, kaip buvo manyta viduramžiais. Štai kodėl 666 toks pavojingas.


Antai Senajame Testamente Šėtonas kursto Dovydą suskaičiuoti Izraelio gyventojus. Mokslininkai teigia, kad pats žmonių skaičiavimo procesas sukuria griaunamąsias jėgas, ardo žmonių bioenergiją, o tai vis nelabojo skaičiaus 666 galia. Todėl ir žmonių surašymai, įvairūs vienkartiniai tyrimai nėra tokie ir nekalti.


Daug kas vartoja maisto papildus, bet mažai kas žino, kad kai kurie iš jų orientuoti į skaičių 666. Kaip teigiama knygoje „Biblinė numerologija", tai pavojingi informacijos nešėjai, kurie turi įtakos net žmogaus genetikai.


Nors 666 – žmogaus skaičius, trigubas šešetukas atstovauja visoms šėtono globojamos organizacijoms. Pavyzdžiui, tarptautinė bankų sistema su kreditinėmis kortelėmis dažnai pasitelkia skaičių 666, kad galėtų pasiekti bazinius duomenis. Mums įprasti brūkšniniai kodai taip pat sukurti skaičiaus 666 pagrindu.


„Žvėries" skaičiaus įtaka įvairiose srityse labai didelė. Antai daug blogio paskleidžia kai kurios muzikos vibracijos, kai netradicinio roko koncertuose panaudojami galingi apie 66600 vatų garsiakalbiai. Kodavimas vyksta veikiant ritmiškiems smūgiams: 6 smūgiai per sekundę ir palydima ypač žema, iki 66 hercų vibracija. Tai sukelia pavojingas ekstazes, transo būsenas arba net fizinius negalavimus.


Tai gal neverta labai susidraugauti su nekokios reputacijos skaičiumi?


Parengė Ingrida SABALYTĖ


Kitos publikacijos
Tinkamai praneškite apie svarbius gyvenimo įvykius
POZITYVIOS MINTYS – GERAI SAVIJAUTAI
Adolfas Hitleris – turtingiausias planetos žmogus?
Kaip apskaita tapo mokslu
Kaip nukenksminti savo nedraugus
Vieneto mistika
Atsipalaidavimo pratimai
Kaip skaičiai padeda atskleisti finansines aferas
Kodėl nesiseka juodąjį penktadienį, arba skaičiaus 13 magija
Pažink save pagal Pitagoro metodiką
Valentino diena: skaičiai padės įsimylėjusiems
Žmogaus ir valstybės skaičius – 5
Procentai: šimtoji dalis, nuošimtis, palūkanos
Kaip darbe išlikti energingam ir žvaliam (7)
Kaip darbe išlikti energingam ir žvaliam (6)
Buhalteriai visais laikais siekė susikalbėti (1)
Kaip darbe išlikti energingam ir žvaliam (5)
Kaip darbe išlikti energingam ir žvaliam (4)
Kaip darbe išlikti energingam ir žvaliam (3)
 
 
 
Tinklalapio struktūra | Svetainės taisyklės
Šiandien peržiūrėta: 15080