varnyte Struktūra   varnyte Parašykite mums  
Buhalteris


Daug yra tokių, kurie ką nors daro, bet nežino kam.

Mencijus

 Į pradžią Į pradžią

 Konsultacijos Konsultacijos

 Kalendorius Kalendorius

 
 
1. Konsultacijos
2. Teisės aktų pakeitimai
3. Buhalterio žodynėlis
4. Apskaitos ir mokesčių naudinga informacija
5. Teisė buhalteriui
6. Mokesčių apskaičiavimas ir apskaita
7. Vadybos ir kaštų apskaita
8. Buhalteris ir kompiuteris
9. Naudingi kontaktai
11. Laisvalaikis
12. Buhalterių birža
13. Valiutų santykiai
14. Kalendorius
15. Skaitykla
 
 

  

   Šiame skyriuje jūs rasite įdomybių, skirtų laisvalaikiui. Tai įvairūs anekdotai, pritrenkiančios istorijos, įdomybės, susijusios su skaičiais, apskaita, mokesčiais, skaičiavimo technika, buhalterio profesija. Šiame skyriuje taip pat rasite daug naudingų valgių receptų. Pagaminę puikų patiekalą, po sunkios darbo dienos nudžiuginsite savo šeimą.

Kaip darbe išlikti energingam ir žvaliam (2)   
Manote, kad buhalteris darbo vietoje neturi galimybės mankštintis? Klystate. Norint ką nors pasiimti, tereikia atsistoti nuo kėdės, o ne važiuoti su kėde. Atsistoti nuo stalo reikėtų esant net menkiausiai progai. Nueikite į archyvą, užuot rašę elektroninį laišką kolegai, užsukite į jo kabinetą. 
Kaip darbe išlikti energingam ir žvaliam (1)  
Darbe nuolat daug svarbių užduočių, tačiau įmonės buhalteris kartais jaučiasi lyg išspausta citrina: mieguistas, piktas, klystantis. Nuo ilgalaikio sėdėjimo, skubos ir įtampos įskausta nugara, pavargsta akys, pablogėja reakcija, silpsta dėmesingumas.  
Akys – mūsų darbo priemonė. saugokime jas (2)  
Pirmiausia pastebima, kad daiktai tampa neryškūs, atrodo, jog nuolat būtų nešvarūs akinių stiklai. Vėliau darosi sunku skaityti, vairuoti, matoma kaip per rūką. Šis vis tirštėja ir galiausiai imama skirti tik šviesą nuo tamsos. Smarkiai pažengus kataraktai (kai skiriama tik šviesa nuo tamsos), prasideda glaukoma. 
Akys – mūsų darbo priemonė. saugokime jas (1)  
Glaukoma – tai nepagydoma akių liga. Jai plėtojantis laipsniškai siaurėja akiplotis ir galiausiai apankama. Glaukoma, paprastai vyresniame amžiuje, susergama padidėjus akispūdžiui. 
Sėdimojo darbo liga – kojų venų išsiplėtimas (2)  
Didžiąją darbo dienos dalį buhalteris praleidžia sėdėdamas, įbedęs akis į kompiuterio ekraną ar vartydamas įvairius dokumentus. Sėdimasis darbas, nuolat patiriamas stresas, fizinio aktyvumo trūkumas sukelia nemažai sveikatos problemų. Žmogui kenkia sausas patalpų oras, dulkės. Ne vieną kamuoja sausų akių sindromas.  
Sėdimojo darbo liga – kojų venų išsiplėtimas (1)   
Kojų venų išsiplėtimas (varikozė) – liga, pasireiškianti poodinių venų vingiuotumu ar mazginiu išsiplėtimu, sutrikusia kojų kraujotaka ir su tuo susijusiais distrofiniais ir uždegiminiais pakitimais.  
Finansininkės dolerių menas  (5)
Taupyti pinigus esame mokomi nuo vaikystės. Tačiau juos galima „tvarkyti“ ne tik racionaliai, bet ir estetiškai. Todėl tai, ką iš banknotų išdarinėja jauna rygietė, buvusi finansininkė Irina Truchanova, yra visiškai netikėta. 
Lombardo idėja kilo vienuolyne  (5)
Kada konkrečiai atsirado daiktinis kreditas, tikriausiai negali atsakyti niekas. Paskolos davėjai visada norėjo apsisaugoti nuo pinigų negrąžinimo ir todėl nuolat ieškojo būdų gauti užstatams, kurių vertė kompensuotų paskolintų lėšų praradimo riziką. 
Į gyvenimą žvelgęs pro juoko prizmę: Bernardas Šo dirbo ir buhalteriu  (5)
Dauguma žmonių puikiai žino dramaturgo Bernardo Šo kūrybą. Jo kūriniai sudaro net 36 įspūdingo storio tomus. O juk Šo neturėjo jokio literatūrinio išsilavinimo – jam kurį laiką teko dirbti įvairiausius kitus darbus, taip pat ir buhalterio.  
Išradingieji buhalteriai   (3)
Istorija yra išsaugojusi daugybės įdomių asmenybių, likimo priverstų dirbti buhalterinį darbą, vardus. Vieni jų iš prigimties yra menininkai, kiti – išradėjai, o treti, deja, – sumanūs sukčiai. Apie tokius neeilinius mūsų profesijos atstovus ir pakalbėsime.  
Iš kur kilo Šveicarijos bankų paslaptys (4)
Kaip sustiprinti sveikatą ir padidinti darbingumą? (2) (11)
Kaip sustiprinti sveikatą ir padidinti darbingumą (1) (3)
Kaip žmonija skaičiavo iki milijono  (1)
Kredito kortelės istorija (2)
Laiko vergai ar šeimininkai: kuo matuojamas laikas (3)
Dirbo „labai mažu buhalteriuku“ 
Trumpa euro istorija 
Buhalteris, tapęs milijonieriumi  (6)
Sėkmės skaičiumi paženklintos durys 
  Archyvas
1-20   21-40   41-54  
 
 
Tinklalapio struktūra | Svetainės taisyklės
Šiandien peržiūrėta: 1885