varnyte Struktūra   varnyte Parašykite mums  
Buhalteris


Daug yra tokių, kurie ką nors daro, bet nežino kam.

Mencijus

 Į pradžią Į pradžią

 Konsultacijos Konsultacijos

 Kalendorius Kalendorius

 
 
1. Konsultacijos
2. Teisės aktų pakeitimai
3. Buhalterio žodynėlis
4. Apskaitos ir mokesčių naudinga informacija
5. Teisė buhalteriui
6. Mokesčių apskaičiavimas ir apskaita
7. Vadybos ir kaštų apskaita
8. Buhalteris ir kompiuteris
9. Naudingi kontaktai
11. Laisvalaikis
12. Buhalterių birža
13. Valiutų santykiai
14. Kalendorius
15. Skaitykla
 
 

  

   Šiame skyriuje jūs rasite įdomybių, skirtų laisvalaikiui. Tai įvairūs anekdotai, pritrenkiančios istorijos, įdomybės, susijusios su skaičiais, apskaita, mokesčiais, skaičiavimo technika, buhalterio profesija. Šiame skyriuje taip pat rasite daug naudingų valgių receptų. Pagaminę puikų patiekalą, po sunkios darbo dienos nudžiuginsite savo šeimą.

Tinkamai praneškite apie svarbius gyvenimo įvykius  
Buhalterė laikoma nepakeičiama darbuotoja. Jai pranešus apie ilgas atostogas ar nedarbingumą dėl ligos, darbdavį ištinka šokas. Beje, buhalterė taip pat patiria stresą, baimindamasi pasakyti, kad jos ilgai nebus darbe. Ypač didelis emocinis krūvis tenka pranešant apie vestuves, kūdikio laukimą ar ketinimą išeiti iš darbo. Anksčiau ar vėliau apie svarbius gyvenimo pokyčius tenka pranešti vadovui ir kolegoms. Kaip tą padaryti ir kada? Pabandykime paieškoti atsakymų. 
POZITYVIOS MINTYS – GERAI SAVIJAUTAI  
Buhalterio darbas reikalauja susikaupimo ir atidumo. Be to, tenka nuolat mokytis ir tobulinti žinias. Dažnam didelis darbo krūvis sukelia nuovargį, o tai mažina darbo našumą, daro įtaką priimamiems sprendimams, netgi šeimos gyvenimui. Todėl ypač svarbu išsaugoti sveikatą, kad nenukentėtų darbo ir laisvalaikio kokybė. Tikimės, kad Jums padės keletas patarimų. 
Adolfas Hitleris – turtingiausias planetos žmogus?  
Kai 1933 metais vokiečių nacionalsocialistų lyderis Adolfas Hitleris atėjo į valdžią, jo rinkėjai buvo įsitikinę, kad pasirinko teisingai. Jiems atrodė, kad buvęs kareivis, neturėjęs nė skatiko kišenėje, gali atkurti Vokietijos vienybę. Bet jau tada Hitlerio finansiniai reikalai klostėsi puikiai, o vėliau jo turtas dar gerokai padidėjo.  
Kaip apskaita tapo mokslu  
Buhalterio profesijos istorinės ištakos I
Nuo Luko Pačiolio laikų apskaita buvo laikoma matematikos, tiksliau, vienos jos atšakos – vadinamojo komercinio kalkuliavimo – dalimi.  
Kaip nukenksminti savo nedraugus  
Su tokiais žmonėmis, kaip intrigantai, egoistai, pavyduoliai, prisiplakėliai ir greitai įsiplieskiantys, mes susiduriame praktiškai kasdien. Jie gali paversti mūsų gyvenimą tikru pragaru. Kaip atpažinti panašius subjektus ir nuo jų apsisaugoti? 
Vieneto mistika  
Skaičių pasaulis kiekvienam buhalteriui aiškus ir logiškas – jais atspindima kasdienio gyvenimo įvairovė. Bet kiekvienas skaičius nori mums papasakoti ką nors daugiau… 
TRYS ŠEŠETUKAI – ŠĖTONO ĮRANKIS  
Ankstesniuose numeriuose rašėme apie pagrindinių skaičių nuo 1 iki 9 simboliką, atskleidėme, kokias paslaptis slepia magiški skaičiai nuo 10 iki 100. Vieniems iš jų priskiriama mažesnė, kitiems didesnė antgamtinė kilmė ir prasmė. 
Atsipalaidavimo pratimai  
Dirbant protinį darbą maždaug po valandos sumažėja dėmesio koncentracija, taigi tampa sunkiau kritiškai mąstyti ir įsiminti naują informaciją. Todėl bent kartą per valandą patariama daryti trumpas pertraukas. 
Kaip skaičiai padeda atskleisti finansines aferas  
Praėjusio šimtmečio viduryje revizoriai, tikrindami finansinius dokumentus, suskaičiuodavo, kiek juose yra trejetų ir kiek aštuonetų. Kartais suskaičiuodavo visus vienetus ir ketvertus. Negi revizoriai užsiiminėjo niekais? 
Kodėl nesiseka juodąjį penktadienį, arba skaičiaus 13 magija  
Skaičius 13 – tradiciškai nelaimingas skaičius. Šis „velnio tuzinas“ daug ką baugina, bet tikrą siaubą kelia penktadienis, sutampantis su tryliktąja mėnesio diena. Pagal Grigaliaus kalendorių bent vienas penktadienis per metus sutampa su tryliktąja mėnesio diena. 
Pažink save pagal Pitagoro metodiką 
Valentino diena: skaičiai padės įsimylėjusiems 
Žmogaus ir valstybės skaičius – 5 
Procentai: šimtoji dalis, nuošimtis, palūkanos 
Kaip darbe išlikti energingam ir žvaliam (7)  
Kaip darbe išlikti energingam ir žvaliam (6)  
Buhalteriai visais laikais siekė susikalbėti (1)
Kaip darbe išlikti energingam ir žvaliam (5)  
Kaip darbe išlikti energingam ir žvaliam (4)  
Kaip darbe išlikti energingam ir žvaliam (3)  
  Archyvas
1-20   21-40   41-54  
 
 
Tinklalapio struktūra | Svetainės taisyklės
Šiandien peržiūrėta: 11511